ابعاد چاپگر سه بعدی IZA PAPA بدون فیلامنت و ال سی دی

ابعاد چاپگر سه بعدی با فیلامنت و ال سی دی

چاپگر سه بعدی IZA PAPA طراحی و ساخته شده با تعهد بی قید و شرط به کیفیت.IZA PAPA دارای چند تکنولوژی
انحصاری بوده که چاپ سه بعدی را بسیار آسان می نماید.ابعاد چاپ ۲۰ در ۲۰ در ۲۰ سانتیمتر و پشتیبانی از رنج وسیعی از فیلامنت های تولیدشده کافیست تا ایده های خود را بدون محدودیت بسازید. توانایی های این چاپگر آنرا به یک چاپگر چند منظوره با کاربردهایی در صنعت، آموزش وهنرتبدیل نموده است.

IZA PAPAچاپگری برای حرفه ایی ها، مبتدیان

چاپگر سه بعدی IZA PAPA به گونه ایی طراحی و ساخته شده که کاربران حرفه ایی محدودیتی درکاربا آن وکاربران مبتدی
نیازی به تنظیم و کالیبره نمودن های مکرر و تکراری را ندارند.APAP AZI برای دانش آموزان ودانشجویان فرصتی جهت ساخت ایده ها و یادگیری هر چه بهتر دروس را فراهم می نماید.

چاپ سه بعدی فیلامنت ABS بسیار راحتر از PLA خواهد بود!

با تکنولوژیIZA Heatup در دقیقه ها صرفه جویی کنید، دیگر نیازی نیست برای رسیدن دمای صفحه ساخت به ۰۰۱
درجه دقایقی طولانی منتظر بمانید، دمای صفحه ساخت چاپگر سه بعدی IZA PAPA در مدت زمان ۳ دقیقه به۱۰۰ درجه سانتی گراد خواهد رسید و این دما حتی در حین کار و چاپ با سرعت بالا افت ننموده و این خود تضمینی برای جدا نشدن جسم از صفحه در میان عملیات چاپ خواهد بود و صد البته پدیده ایی به نام Warppingیا همان جدا شدن گوشه های جسم در حین چاپ از صفحه ساخت دیگر معنایی نخواهد داشت.
*تکنولوژی IZA Heatup بصورت سفارشی بوده و این امکان بصورت استاندارد بر روی چاپگر IZA PAPA تعبیه نگردیده است.

Custom Headline

دوام و طول عمر طولانی

چاپگر سه بعدی APAP AZI برای کارکرد به مدت طولانی بدون افت کیفیت در چاپ سه بعدی طراحی شده است، استفاده از قطعاتی با کیفیت مرغوب و با دوام تضمینی برای عملکرد مطمن چاپگر به مدت طولانی خواهد بود.

کاربری آسان

اتصال به چاپگر، روشن نمودن چاپگر، ارسال فایل و شروع چاپ، همین!
تکنولوژی ها به کار گرفته شده در چاپگر سه بعدی IZA PAPA باعث گردیده به دور از هر گونه تنظیمات مکرر، وقت گیر و پیچیده،کار با آن بسیار راحت نموده و کاربر قادر خواهد بود درکمترین زمان بهترین نتیجه را از چاپگر خود دریافت نماید. زمانیکه شما چاپگر سه بعدی IZA PAPA ی خود را دریافت می نمایید یک عدد چاپگر سه بعدی تست و کالیبره شده به همراه فترچه راهنما و یک نمونه چاپ شده با چاپگر خود را در جعبه خواهید داشت.

تکنولوژی one time bed level

تکنولوژی one time bed level منحصر به چاپگر سه بعدی IZA PAPA بوده و فقط با یک بار تراز نمودن صفحه ساخت دیگر نیازی به تراز کردن های مکرر و زمان بر نخواهد بود، در IZA PAPA سیستمAuto Bed Leveling وجود ندارد، چراکه هیچگاه تراز نازل نسبت به صفحه ساخت برهم نخواهد خورد.

پرینتر سه بعدی IZA PAPA

کاربری آسان، ۱ سال گارانتی و ۳ سال خدمات پس از فروش

One time bed Level

زمان قابل برگشت نیست، با تکنولوژی One time bed level 14 مورد از خطاهایی را که چاپگرهای سه بعدی دیگر بصورت معمول دارا هستند را هرگز نخواهید دید.

تکنولوژی IZA Heatup

تکنولوژی IZA Heatup بصورت انحصاری در چاپگر های سری IZA استفاده می گردد. IZA Heatup علاوه بر مصرف بسیار کم برق، داغ نگه داشتن صفحه گرم در بالاترین سرعت چاپ بدون افت دما، یکی از دستاوردهای مهم در تکنولوژی چاپ سه بعدی است.

IZA PAPAچاپگری برای حرفه ایی ها، مبتدیان

چاپگر سه بعدی IZA PAPA به گونه ایی طراحی و ساخته شده که کاربران حرفه ایی محدودیتی درکاربا آن وکاربران مبتدی
نیازی به تنظیم و کالیبره نمودن های مکرر و تکراری را ندارند.IZA PAPA برای دانش آموزان ودانشجویان فرصتی جهت ساخت ایده ها و یادگیری هر چه بهتر دروس را فراهم می نماید.

کامپیوتر همراه

پکیج سفارشی یک شامل یک عدد مینی کامپیوتر با صفحه ال سی دی تاچ ۷ اینچ و سیستم عامل تحت وب با امکان کنترل عملکرد چاپگر سه بعدی توسط وب کم فول اچ دی و دسترسی به چاپگر سه بعدی از هر نقطه ایی، کار با چاپگر سه بعدی را بسیار راحتر خواهد نمود.

امکان اتصال به چاپگر سه بعدی IZA PAPA از طریق شبکه وایرلس، امکان به اشتراک گذاری در شبکه داخلی، امکان اتصال از طریق برنامه موبایل و … از امکانات دیگر